Najvyššia administratívna budova na Slovensku

22.10.2020

Vlajková loď administratívnych objektov developera HB Reavis Nivy Tower je s výškou 125 metrov aktuálne najvyššou budovou na Slovensku.

Na mieste pôvodnej stanice už onedlho bude otvorený multifunkčný projekt, ktorý bude kombináciou autobusovej stanice, nákupného centra, gastro zóny s tržnicou a zelenej strechy. Ten bude priamym vstupom prepojený s najvyššou kancelárskou budovou na Slovensku a zároveň so svojimi 125 metrami najvyššou budovou na našom území vôbec. Nivy Tower je vidieť takmer z každej časti Bratislavy. Zhruba o tri roky by ju mala o toto prvenstvo pripraviť rezidenčná veža Eurovea Tower s výškou 168 metrov (45 poschodí).

Slovenský developer HB reavis začal s výstavbou Nivy Tower v roku 2017. Administratívna budova má celovo 29 podlaží plus dve technické a celkovo 31.000 m2 prenajímateľných priestorov.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme