O projekte

NAJDIKANCELARIE.sk

Portál NAJDIKANCELARIE.sk je určený na prezentáciu kancelárskych a maloobchodných priestorov na prenájom v Slovenskej republike. Portál sa špecializuje na prenájom priestorov v Bratislave, čiastočne poskytuje ponuku tiež v ďalších regiónoch.

Hlavným obsahom portálu je katalóg, ktorý je rodelený podľa lokalít (krajov) a typov nehnuteľností. Na strane ponuky je určený pre majiteľov budov, developerské skupiny, realitné fondy a ďalšie partnerské subjekty. Záujemcovia o priestory si potom jednoducho vyhľadajú nehnuteľnosti podľa svojích potrieb a môžu kontaktovať priamo poskytovateľa prenájmu, prípadne jeho priameho zástupcu. Takisto sa dá kedykoľvek obrátiť na konzultantov NAJDIKANCELÁRIE.sk, prejsť s nimi svoje požiadavky a nechať si spracovať prehľad vhodných možností na mieru.

Tím NAJDIKANCELÁRIE.sk popri klasickej inzercii poskytuje svojim klientom doplnkové služby v podobe konzultácií v segmente komerčných realít, analýz trhu, marketingovej podpory jednotlivých administratívnych projektov alebo poradenstva o optimálnom ponúkaní nehnuteľnosti či služby. Inzerentom sú ďalej ponúknuté bezplatné konzultácie ohľadom najvhodnejšej stratégie prenájmu či obchodnej politiky.

Portál NAJDIKANCELÁRIE.sk bol spustený v máji roku 2019.

PREVÁDZKOVATEĽ PORTÁLU

108 AGENCY, s.r.o.
Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - Staré Mesto
www.108agency.sk
tel. +421 908 656 222

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme