Kancelárske projekty sa prispôsobujú Covidu-19 a inštalujú nové technológie

22.01.2021

Otázka bezpečnosti pracovného prostredia v kanceláriách je v aktuálnych časoch kľúčovou témou pre developerov komerčných projektov.

Zvyšujúcim sa nárokom nájomníkov v tomto smere sa dokážu rýchlo prispôsobiť najmä novovznikajúce kancelárske priestory. K prvým, ktorí pružne zareagovali na zmenenú situáciu na trhu, patrí projekt Lakeside Park 02, ktorý počíta s nadštandardnými technologickými riešeniami. Tie majú prispieť k ochrane zdravia a zvýšeniu komfortu firiem a ich zamestnancov.

„Bezpečnosť a pohodlie našich nájomcov sú pre nás prvoradé, preto skutočne nič nepodceňujeme. Vnímame, že spoločnosti aktuálne vyhľadávajú riešenia, ako v priestoroch zabezpečiť prácu pre svojich zamestnancov v hygienicky čistom prostredí,“ povedal Martin Marko, obchodný riaditeľ spoločnosti Immocap, ktorá je developerom projektu Lakeside Park 02.

„Sme si vedomí, že  jedným z citlivo vnímaných prvkov v kancelárskych priestoroch je vzduchotechnika, prostredníctvom ktorej potenciálne hrozí riziko šírenia vírusu po celej budove. Aj preto sme si v našom projekte dali záležať, aby v tomto smere nevyvstávali žiadne pochybnosti o jej bezpečnosti,“ vysvetľuje ďalej Martin Marko. „Jedným z hlavných technologických prvkov v Lakeside Park 02 je tak zabezpečenie prívodu 100-percentne čistého vzduchu prostredníctvom doskovej rekuperácie. Vďaka tomu nedochádza k zmiešavaniu privádzaného a odvádzaného vzduchu a zamestnanci sa tak nemusia báť, že by sa prípadný vírus šíril vzduchotechnikou.“ 

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme