HB Reavis rozbehol výstavbu Nového Apolla

14.05.2021

Developer HB Reavis odštartoval realizáciu veľkého kancelárskeho projektu Nové Apollo.

Výstavbu spúšťa aj napriek aktuálnej pandémii koronavírusu COVID-19 a s tým súvisiacej neistote ohľadne budúcnosti pracovných priestorov. Investorovi sa však podarilo získať veľkého nájomníka z prostredia IT, ktorý by mal obsadiť väčšinu budovy.

Developer získal stavebné povolenie pre projekt už na začiatku roka 2020, teda tesne pred vypuknutím pandémie. Po jej začiatku síce ešte prebiehalo odstraňovanie bývalého Apollo Business Centra, po vyčistení pozemku sa nepokračovalo priamo výstavbou. Stavebník sa sústredil na úpravu pôvodného projektu, kedy rozšíril kapacitu podzemnej garáže z pôvodných 454 miest v garáži a 30 na teréne na celkovo 909, z čoho pripadá 880 stojísk na garáž a 29 na teréne.

HB Reavis ďalej uvádza, že klient má záujem aj špecifické produkty, ktoré pre potenciálnych nájomníkov vyvinul. „Priekopník v oblasti počítačových technológií plánuje v Novom Apolle využiť niekoľko služieb, ktoré budú v projekte fungovať v dokonalej harmónii spolu so samotným dizajnom budovy,“ hovorí, pričom pripomína výhodnosť existencie najväčšej prenajímateľnej plochy jedného podlažia v strednej Európe v rozsahu 7.000 m2.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme