Developer získal úver na výstavbu rozšírenia nákupného centra

23.04.2021

Spoločnosť Eurovea II získala úver 116 miliónov eur na výstavbu rozšírenia nákupného centra Eurovea a priľahlej administratívnej budovy Pribinova X v blízkosti Pribinovej ulice v Bratislave.

Stavebné práce na oboch objektoch sú už spustené. Rozšírenie nákupného centra má priniesť ďalších 25.000 m2 obchodnej plochy. Administratívna budova priamo prepojená s nákupným centrom má deväť nadzemných podlaží a prenajímateľnú plochu 18.000 m2.

Projekt Eurovea II, za ktorým stojí developer J&T Real Estate, pozostáva zo šiestich stavebných objektov, a to rozšírenia nákupného centra Eurovea, prvého slovenského mrakodrapu s výškou 168 metrov, rezidencií, administratívnych budov a podzemných garáží. Súčasťou výstavby je aj predĺženie nábrežnej promenády pri Dunaji, vybudovanie bulváru Pribinova a ďalšie nové verejné priestory.

Výstavba sa začala v decembri 2019 a jednotlivé časti majú byť dokončené v rokoch 2022 a 2023.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme