Bratislavská biznis štvrť sa rozrastie a pribudnú nové kancelárske priestory

09.04.2021

Administratívna budova The Mill vyrastie na križovatke ulíc Plynárenská a Mlynské Nivy v Bratislave. Celá budova by mala mať 25.000 m2.

Celá príprava projektu sa začala v roku 2017. Záverečná podoba projektu bola zverejnená až v roku 2020. Na križovatke ulíc Plynárenská a Mlynské Nivy tak vznikne veľký kancelársky monoblok pozostávajúci z dvojice hmôt, ktoré spolu budú tvoriť písmeno T.

Nižšia z budov bude mať výšku takmer 70 metrov a bude pozostávať z 12 podlaží. Vyššia budova bude mať 16 podlaží. Súčasťou budov bude parkovanie pre zamestnancov a lobby. Na výškovej úrovni 13. poschodia budú začínať pobytové terasy určené taktiež pre zamestnancov.

Kancelárske priestory sa budú rozprestierať na ploche 25.700 m2 a z tejto plochy bude patriť samotným kanceláriám až 25.000 m2. Veľká časť priestorov je už prenajatá.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme