Prenájom

RAJSKÁ 15/A

Bratislava IPonuka č. 00403

Administratívna budova na Rajskej ulici v historickom centre Bratislavy sa nachádza blízko známeho OD TESCO na Kamennom námestí. Budova pozostáva zo 6 poschodí spolu o celkovej rozlohe cez 2 000 m2. Parkovanie je zabezpečené vlastnou podzemnou garážou na 2 podzemných podlažiach, no parkovanie je možné aj na vonkajších verejných parkoviskách v okolí.

Občianska vybavenosť sa vzhľadom na lokalitu budovy pohybuje na veľmi dobrej úrovni. Neďaleko na Námestí SNP sa nachádza pošta a fitness a v blízkosti je hneď niekoľko pobočiek bánk a mnoho reštaurácií, barov a kaviarní. Navyše do obchodného centra Eurovea s promenádou pri Dunaji je to do 10 minút. Objekt je veľmi dobre dostupný z hlavnej ulice v oboch smeroch a ponúka veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné ťahy do ostatných častí mesta, ako aj na diaľnicu D1. Zastávky MHD liniek sa nachádzajú v pešej blízkosti, rovnako ako aj známe Kamenné námestie s OD TESCO (MY).

Aktuálne dostupné nadštandardné administratívne priestory:
- 1.poschodie- 191,65 m2
- 2.poschodie - 194, 44 m2 a 74,46 m2
- 5.poschodie- 186,43 m2
Priestory sú kompletne vybavené s klimatizáciou, moderným osvetlením, novou elektrikou, kobercami, hygienickým zabezpečením, výťahom a recepciou. K priestoru prislúcha jedno garážové státie v cene prenájmu ( nad 120 m2).
Prenájom kancelárskych priestorov - cena 7,90€/m2/mesiac
Energie a služby cena 3,50€/m2/mesiac
Ďalšie parkovanie v podzemnej garáži cena 140,00€/1 miesto/mesiac
Všetky uvádzané sumy sú bez DPH.

  • Nájom

    7,9 € / m² / mesačne

    + 3,5 €Servisný poplatok
  • Parkovanie

    140 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
1 750 m²Ihneď

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7 | Recepčná služba | Výťah | Kryté parkovanie

Podobné v okolí