Prenájom

RAJSKÁ 10

Bratislava IPonuka č. ST-02590

Administratívna budova sa nachádza v historickom centre Bratislavy na Rajskej ulici. Pozostáva z 5 poschodí spolu o celkovej rozlohe cez 495 m2. Parkovanie je zabezpečené cez verejné parkovanie na vonkajších parkoviskách, budova však disponuje aj vlastnými parkovacími miestami, vyhradenými pre nájomcov. Budova je tiež napojená na centrálny pult ochrany a na prízemí disponuje kamerovým systémom.

Občianska vybavenosť sa vzhľadom na lokalitu budovy pohybuje na veľmi dobrej úrovni. Neďaleko na Námestí SNP sa nachádza pošta a fitness a v blízkosti je hneď niekoľko pobočiek bánk a mnoho reštaurácií, barov a kaviarní. Navyše do obchodného centra Eurovea s promenádou pri Dunaji je to do 10 minút. Objekt je veľmi dobre dostupný z hlavnej ulice v oboch smeroch a ponúka veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné ťahy do ostatných častí mesta, ako aj na diaľnicu D1. Zastávky MHD liniek sa nachádzajú v pešej blízkosti, rovnako ako aj známe Kamenné námestie s OD TESCO (MY).

Kancelárske priestory sú vybavené prvkami ako otvárateľné okná, štruktúrovaná kabeláž a 24/7 prístup do budovy. Flexibilita priestorov sa pohybuje na strednej úrovni.

  • Nájom

    10 € / m² / mesačne

    + 2 €Servisný poplatok
  • Parkovanie

    120 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
94 m²Ihneď

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7 | Recepčná služba | Výťah

Podobné v okolí