Office

ZÁHRADNÍCKA SLOVANET

od 11 EUR za m2 / mesiac

ST-02573

Administratívna budova sa nachádza na Záhradníckej ulici na začiatku Bratislavskej mestskej časti Ružinov. Je známa hlavne spoločnosťou SLOVANET, ktorá v nej dlhodobo pôsobí. Budova bola zrekonštruovaná v roku 2005 a na svojich 3 nadzemných podlažiach ponúka 3 000 m² kancelárskych priestorov, na každom poschodí po 1 000 m². Na prízemí sa nachádzajú priestory ideálne pre obchodné prevádzky (retail). Objekt ponúka tiež možnosti parkovania. Lokalita budovy zabezpečuje výbornú občiansku vybavenosť, ako aj dostupnosť do centra mesta. Priamo pri objekte sa nachádza MHD zastávka električiek, ktoré vedú smerom do centra ako aj von z centra mesta. Občiansku vybavenosť zabezpečujú reštaurácie a kaviarne v okolí a ďalšie služby spoľahlivo pokrýva OC Central vzdialené len 5 minút autom. V pešej blízkosti sa tiež nachádzajú hneď 2 veľké potraviny LIDL a BILLA, rovnako ako známe Štrkovecké jazero. Objekt sa nachádza blízko ulice Bajkalská a disponuje vďaka tomu tiež veľmi dobrým napojením na diaľničný obchvat D1 do niekoľkých minút.

Do vybavenia kancelárskych priestorov patria okrem iného prvky ako klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, otvárateľné okná a pod. V budove je tiež výťah a recepcia.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaZáhradnícka, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking60 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme