Prenájom

Obchodné priestory - EINPARK

Bratislava VPonuka č. ST-R-02518

Administratívna budova EINPARK na Einsteinovej ulici sa nachádza na začiatku mestskej časti Bratislava Petržalka. Ako prvá budova na Slovensku sa môže pýšiť titulom LEED PLATINUM v oblasti udržateľnosti, vďaka čomu získala tiež prezývku "najzelenšia" budova na Slovensku. Radí sa tak medzi popredné 1% najzelenších budov na svete. Na svojich 7 nadzemných podlažiach ponúkne svojim nájomcom kancelárske priestory o celkovej výmere 16 000 m² a približne 1 800 m² obchodných priestorov na prízemí. Samozrejmosťou je aj vlastná parkovacia garáž pre 377 áut, 12 elektromobilov a 75 bicyklov priamo pod budovou. Navyše, vrchné podlažie je tvorené prírodnou terasou s pekným výhľadom na most SNP a Bratislavský hrad, ktorá tak ponúkne príjemné spestrenie pracovného dňa. Občiansku vybavenosť zabezpečujú reštaurácie priamo v budove, ako aj Obchodné centrum Aupark vzdialené 5 minút pešo. V pešej blízkosti je tiež Sad Janka Kráľa, ktorý tak dopĺňa ďalšie športové či oddychové možnosti. Budova má vďaka tesnej blízkosti s Einsteinovou ulicou veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1 v oboch smeroch tzn. do mesta a na medzinárodné trasy Brno - Viedeň. O výbornú MHD dostupnosť sa stará MHD zastávka prepojená priamo s vonkajšou sklenenou fasádou budovy.

Kancelárske priestory sa radia k najvyšším štandardom. V ich výbave nechýbajú prvky ako otvárateľné okná, zdvojená podlaha a štruktúrovaná kabeláž. Samozrejmosťou je tiež klimatizácia, kamerový systém, recepcia, ako aj vysoká flexibilita dispozície priestorov a mnoho ďalšieho.

  • Nájom

    14,5 € / m² / mesačne

    + 3 €Servisný poplatok
  • Parkovanie

    100 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
714 m²Ihneď
2 392 m²Ihneď
2 638 m²Ihneď
2 783 m²Ihneď
2 783 m²Ihneď

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava V

Vybavenie

Bezbariérový prístup | Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7 | Recepčná služba | Výťah | Kryté parkovanie

Podobné v okolí