Prenájom

MUDROŇOVA

Bratislava IPonuka č. ST-02586

Mestská vilka na Mudroňovej ulici sa nachádza v Bratislavskej mestskej časti Staré mesto, v tichej lokalite len 5 minút pešo od Bratislavského hradu a budovy parlamentu. Administratívne priestory pozostávajú z 3 nadzemných podlaží vrátane podkrovia, disponujúc celkovou výmerou objektu v rozsahu 240 m². Priestory sú podpivničené a objekt disponuje tiež vlastnými 2 parkovacími garážami. Budova bola postavená v 30-tych rokoch min. storočia a odvtedy bola 2-krát rekonštruovaná - v roku 1997 prešla kompletnou rekonštrukciou a v roku 2012 čiastočnou rekonštrukciou. Súčasťou nehnuteľnosti je aj pozemok o celkovej výmere 250 m², vhodný napríklad na letnú grilovačku.

V tesnej blízkosti budovy sa nachádza MHD zastávka pre trolejbusy, linky č. 203 a 207, ktoré obidva premávajú v priemere každých 15 minút. Linka 207 má konečnú zastávku na Železnej studienke, známom centre oddychu a relaxu blízko lesa. Občiansku vybavenosť vhodne dopĺňa aj obchodné centrum Aupark, ktoré je vzdialené do 10 minút autom. Budova má veľmi dobré napojenie na hlavný dopravný ťah - ulicu Staromestskú, ktorá predstavuje napojenie na ďalšie časti mesta, ako aj na diaľnicu D1.

Kancelárske priestory sú vybavené prvkami ako klimatizácia, znížené podhľady a otvárateľné okná. Vstup do budovy je vďaka jej charakteru možný v režime 24/7, keďže objekt je zabezpečený bezpečnostným systémom.

Cena na vyžiadanie

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
240 m²Ihneď

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Otvárateľné okná | Prístup 24/7 | Kryté parkovanie

Podobné v okolí