Prenájom

KOLIBA

Bratislava IIIPonuka č. ST-02526

Rodinný dom na Hlavnej ulici v Bratislavskom Novom meste - časť Koliba ponúka administratívne priestory na prenájom. Tieto priestory sú rozdelené do 2 kancelárskych a 1 bytovej jednotky. Všetky jednotky prepája centrálne spoločné schodisko. Kancelárske jednotky sa nachádzajú na prízemí a na prvom poschodí a sú skolaudované ako administratívne priestory. Spolu tvoria výmeru o rozlohe 304 m². Na vrchnom poschodí sa nachádza apartmán s veľkou terasou, ktorý je možné prenajať akú súčasť priestorov. K dispozícii je tiež 8-9 parkovacích miest priamo pri budove.
V priamej blízkosti sa nachádza niekoľko MHD zastávok s linkami do centra mesta. Základnú občiansku vybavenosť dopĺňa neďaleká Pekáreň a TESCO express. Mestská časť Koliba je známa svojím prepojením s okolitou prírodou, čo dopĺňa aj Park Gaštanica vzdialený len niekoľko minút pešo.


Kancelárske priestory sú vybavené klimatizáciou a v súčasnosti pozostávajú z 10 samostatných nepriechodných izieb. Tie dopĺňajú 2 toalety, 2 kúpeľne/menšie skladové priestory, 2 archívy, ako aj 2 kuchynské kútiky a jedna samostatná spoločná kuchyňa.

Cena: 3750 €/mesačne + DPH + tel.služby a energie podľa skutočnosti.

  • Nájom

    12,3 € / m² / mesačne

Plne prenajaté - dostupnosť na vyžiadanie

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava III

Podobné v okolí